About Us

It is a broadcast platform that includes live and pre-recorded video content of your congress TV events. Choose CongressTV to bring your events to a wider audience and to access them again whenever you want, from any platform.

CongressTV

We bring a fully professional television studio to your events with its decor, light and technological infrastructure.

 

Participant and speaker interviews, images from the scientific and social program, current video clips and announcements ...

KongreTV Nereden İzlenir?

Etkinlik Merkezi Yayınları


Günlük olarak hazırlanan KongreTV yayınlarını etkinlik merkezinde bulunan led ekran, kiosk, dijital signage gibi platformlardan video içerik olarak yayınlayabilirsiniz.
Konaklama / Otel Yayınları


Konaklamalı gerçekleşen kongre, toplantı ve etkinliklerinizde Kongre TV montajlarını, Otellerin TV yayın sistemlerinde yer alan info kalnallar üzerinden günlük olarak yayınlayabilirsiniz
Sosyal Medya Yayınları


Kongre TV youtube ve vimeo sayfaları üzerinden gerçekleşecek kayıt ve yayınları daha fazla kişiye ulaşması için paylaşabilirsiniz.
Dış Bağlantılı Gösterimler


Kongre TV yayınlarının, hazırlayacağımız embed kodlar ile kendinize veya kurumunuza ait web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden dilediğiniz arayüz ve erişim seçenekleri ile gösterimini sağlayabilirsiniz.

WEBCAST

We bring together event presentations and simultaneous speaker videos with the audience in webcasts. Whether through live broadcasts on the internet or after the event, we ensure that conferences, panels and sessions can be watched directly.

WEBCAST Nereden İzlenir?

KongreTV Üzerinden Yayınlar


Sunum ve konuşmacı videolarının, fotoğrafların yer aldığı, etkinliğinize özel bir KongreTV web sayfası hazırlayarak yayınlanmasını sağlıyoruz
Gelişmiş Görüntüleme Seçenekleri


Etkinliğe özel WEBCAST yayın sayfasını şifre korumalı, üyelik gerektirecek veya doğrudan erişime olanak sağlayacak şekilde yapılandırabiliyoruz.
Dış Bağlantılı Gösterimler


Etkinliğinize ait WEBCAST yayınlarının tamamını veya günlük oynatma listelerini tek bir video ekranında liste olarak seçmenize olanak sağlayacak şekilde organize ediyor, tek bir embed kodu ile yönetimi kendinize ait olan bir web sitesi veya mobil uygulamada kullanabilmenizi sağlıyoruz
Canlı Yayınlar


Dilediğiniz oturum ve konferansları yüksek kapasiteli video serverlar üzerinden, sınırsız miktarda kullanıcıya Canlı olarak ulaştırıyoruz. Sayfa/Video şifre korumalı olarak veya doğrudan canlı yayınları kendi yönetiminizdeki web siteleri veya mobil uygulamalar üzerinden, online chat ve dosya paylaşımı özellikleri ile yayınlayabilmenizi sağlıyoruz.

You can contact us for detailed information, special project and publication requests.