top of page
banner copy.jpg

Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl 35. Ulusal Nükleer Tıp Kongremiz, 26-30 Nisan 2023 tarihleri arasında, Belek Antalya’da Titanic Deluxe Belek Kongre merkezinde yapıldı. İki yıllık pandemi süreci sonrası geçen yıl yüz yüze yaptığımız kongre ile yeniden birlikte olabilmenin mutluluğunu ve verimli bir bilimsel toplantının haklı gururunu yaşıyoruz

Bu yılki temamızı “Cumhuriyetimizin 100. yılında bir başarı hikayesi olan Ulusal Nükleer Tıp” olarak belirledik. Bu tema çerçevesinde ulusal ve uluslararası konusunda uzman bilim insanları davet edilerek, Teranostikler başta olmak üzere, geçmişten günümüze Nükleer Tıp pratiğimizi ilgilendiren konular ve son güncel gelişmeler ayrıntıları ile tartışıldı. Güncel bilgileri içeren bu sıcak konular yanında, olgu tartışmaları ve uzmanı ile öğrenme oturumları ile mezuniyet sonrası eğitime katkı sağlanması ve sözel oturumlar ile alanımızda yapılan güncel çalışmalar hakkında kazanımlar elde edildi.

Türkiye Nükleer Tıp Derneği olarak başta kongremiz olmak üzere tüm bilimsel etkinliklerde desteğinizi, değerli katkılarınız ve katılımınız için teşekkür ediyoruz.

 Saygılarımızla,

TNTD Yönetim Kurulu adına,
Prof. Dr. Tevfik Fikret ÇERMİK

info

WEBCAST

35. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

26 Nisan 2023
27 Nisan 2023
Salon 1
28 Nisan 2023
Salon 1
29 Nisan 2023
Salon 1
30 Nisan 2023
Salon 1
webcast
Kongre Filmi

KONGRE AÇILIŞ FİLMİ

bottom of page