top of page
banner copy.jpg

Türk Manyetik Rezonans Derneği
25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantısı

Değerli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz yıl bildiğiniz gibi pandemi nedeniyle, yapmayı planladığımız Türk Manyetik Rezonans Derneği 25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel toplantısı 2021 yılına ertelenmişti ve Eylül 2020’de TMRD 2020 Online Sempozyumu’nu düzenleyerek sizlerle bir araya gelmiştik.

 

Türk Manyetik Rezonans Derneği tarafından 25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantısı, Olgularla Öğrenelim başlığı ile 23-25 Eylül 2021 tarihleri arasında Sheraton Otel, Ankara’da düzenlendi.

Her zaman olduğu gibi bilimsel programımızı konularında uzman yurt içi ve yurt dışı değerli konuşmacılarımızın katkılarıyla gerçekleştirdik İlk ikisini düzenlemiş olduğumuz “Temel MR Kursu”nun meslektaşlarımız tarafından beğenilmesi ve yoğun talep görmesi nedeniyle bu yıl “2. Temel MR Kursu”nu da düzenledik

Yönetim Kurulu ve Bilimsel Kurul adına, 25. Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantımıza sizleri aramızda görmekten büyük onur ve uzun bir aradan sonra yeniden yüz yüze kongremizde bir araya gelmiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Prof. Dr. Mecit Kantarcı
TMRD ve Kongre Başkanı

info
Türk Manyetik Rezonans Derneği tarafından 25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantısı Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

23 Eylül 2021

SALON A
SALON B
SALON C

24 Eylül 2021

SALON A
SALON B
SALON C

25 Eylül 2021

SALON A
SALON B
SALON C
webcast

WEBCAST

bottom of page